O nás

Látky z hedvábí a přírodních materiálů

Sartor kamenná prodejnaNaše firma se zabývá prodejem exkluzivních hedvábných látek a metráže z přírodních materiálů. Všechny naše látky důkladně kontrolujeme - podíl hedvábí, stálobarevnost, způsob údržby, abychom tak našim zákazníkům mohli nabídnout co nejlepší kvalitu a také informace o chování materiálu a péči o něj (více v sekci ČLÁNKY).

Nabízíme také doplňkový sortiment pro výrobu večerních šatů, korzetů a historických kostýmů, jako jsou například speciální ocelové kostice, krajky, porty, hedvábné stuhy či vyšívací 100% hedvábná příze.

Pro profesionální švadleny a oděvní návrháře také nabízíme naprosto jedinečnou možnost výroby látky na míru! Chcete si nechat vyrobit brokát s vaším vlastním vzorem? Není problém! Minimální odběry se pohybují od 25 do 50 metrů a cena za metr se výrazně neliší od našich bežných prodejních cen. Více informací najdete v sekci VÝROBA LÁTEK NA ZAKÁZKU

Krejčovský ateliérŠaty s krajkou na motivy Galadriel

Všechny naše látky plně využíváme v praxi v našem krejčovském salonu. Specializujeme se na výrobu netradičních, originálních svatebních šatů a oděvů pro slavnostní příležitosti. Nejdeme s módou, ale proti ní! Historie je naším hlavním zdrojem inspirace: viktoriánské korzety, široké sukně, rozevláté antické šaty.. Nebojte se ukázat, co se vám doopravdy líbí!

Hlavním mottem našeho salonu je preciznost. Kvalita bez kompromisů. Veškeré naše oděvy šijeme na míru. Podle naměřených rozměrů a fotky vaší siluety jsme schopni udělat přesný střih, který se dále zkouší k dokonalosti. Přejete-li si vytvořit zcela nový originální model, zkoušíme nejdříve z plátna tvar a siluetu, abyste přesně věděli, co dostanete.

Stránky o naší tvorbě najdete pod záložkou BOUTIQUE. Část tvorby je ke shlédnutí též v sekci GALERIE, kde si můžete prohlédnout naši tvorbu na skutečných zákaznících.