Závěsy na zakázku

Kód zboží: 900-60-0001

Závěsy z materiálu dle Vašeho výběru skvěle doplní každý interiér. Vybírat můžete z naší nabídky látek od hedvábí přes lny až po brokáty. Ať už zařizujete rustikální chalupu, moderní byt, nebo historický interiér, u nás si vždy vyberete.

Závěsy šijeme se zátěžovým olůvkem na spodní straně a na vrchu s řasicí páskou, která umožní bezproblémové zachycení na háčky, ale také nařasení dle vašich požadavků (hustotu řasení berte v úvahu při výpočtu spotřeby).

Uvedená cena platí za ušití 1 m látky včetně švových přídavků a zahrnuje pouze šití, nikoliv materiál, ten je třeba objednat zvlášť. Do kolonky Množství tedy nezadávejte počet kusů závěsů, ale zadejte skutečný počet metrů látky, kterou jste na závěsy objednali.

Minimální odběr 2 páry závěsů (4 kusy). Při výpočtu spotřeby nezapomeňte připočíst 20-50 cm na švové přídavky na každý kus závěsu (20 cm je minimum; pro látky s větším vzorem, případně pro velmi dlouhé závěsy, které potřebují širší spodní záložku, je potřeba počítat s větší rezervou).

Do poznámky k objednávce uveďte celkový počet kusů závěsů, požadované rozměry a případné další požadavky na délku záložek, sešívání atd. Z rozbalovací paletky nezapomeňte vybrat typ řasení (1x, 1,5x, 2x, 2,5x nebo vlastní).

Nevíte-li si rady s výpočtem spotřeby materiálu, nebo máte-li jakékoliv jiné dotazy, neváhejte se na nás obrátit e-mailem nebo telefonicky.

Zde najdete kalkulátor pro orientační výpočet spotřeby materiálu.

Doba dodání do 4 týdnů.

Pozn.: Platbu za zboží na zakázku je nutné uhradit předem (bankovní převod, Paypal, GPWebPay). Není možné platit na dobírku ani až při převzetí osobního odběru.

  • Položek na skladě: 400

160,00 Kč ( 132,23 Kč bez DPH )


Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.