Podšívky

Podšívky jsou důležitou součástí oděvů. Zvyšují trvanlivost oděvu, ovliňují jeho splývavost a rozhodují o tom, jak se v obleku, sukni či šatech budete cítit. Podšívka dělí oděv od Vašeho těla, a proto by měla být hladká, prodyšná, příjemná na dotek a zároveň dostatečně pevná. V dnešní době se setkáte nejčastěji s polyesterovými, v lepším případě s acetátovými podšívkami. V naší nabídce tyto podšívky nenajdete. Nabízíme ojedinělé materiály z čistého hedvábí, popřípadě směsi bavlny a hedvábí. Na kalhoty, kabátky, obleky a šaty doporučujeme habutai a směsi hedvábí a bavlny. Pokud chcete, aby podšívka propůjčila šatům lehký objem, můžete použít i hedvábnou organzu. Látky doporučujeme před šitím ručně vyprat kvůli případnému sražení.

Habutaj, tm. fialový, 2,15m

Kód zboží: 101-04-0069

Hedvábný habutaj je jemně lesklá, tenká a splývavá látka. Je vzhledem i vlastnostmi podobný ponžé (pongee), nicméně ponžé je výrazně tenčí.

Habutaj je velice příjemný na nošení, dobře se s ním pracuje, nezadrhává se. Je oblíbeným materiálem na podšívky, hodí se však na jakékoli splývavé, volné styly oblečení jako jsou letní šaty, blůzy či spodní prádlo. V bytovém textilu se používá na povlečení, lehké závěsy či na stínítka lamp. Fantasticky hladký povrch je také ideální pro malbu na hedvábí.

Více o habutaji

  • Barva : _ 050 - vínová
  • Gramáž mm (mómí) je japonská jednotka váhy používaná pro hedvábné látky. 1 mm  = 4,33 g/m2. : ~ 15m/m | 65g/m2
  • Šíře : 112 cm
  • Složení : 100% hedvábí
  • Splývavost : Mírně splývavý
  • Metrů na skladě: 0.01

Výprodej! 75 250,00 Kč / m 67 725,00 Kč / m ( 55 971,00 Kč / m bez DPH )

cm

Do oblíbených

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategorii