Brokáty

Prodáváme vysoce kvalitní brokáty z nejjemnějších nití, vhodné nejen pro historické kostýmy, ale také jako módní látky pro současné oděvy: saka, sukně, šaty, vesty, ozdobné lemy a klopy, kabelky a mnoho dalšího. Brokátů máme několik základních druhů. Většinou nabízíme hustě tkané, pevné brokáty s vysokou gramáží, v šíři 75 cm a ve složení viskózový útek/hedvábná osnova či viskózový útek/polyesterová osnova. Dále máme také 100% hedvábné damašky a jiné hedvábné žakárové tkaniny, které bývají lehčí a tenčí, a také celopolyesterové brokáty, které mají rovněž mírně odlišnou strukturu.
Klasické hustě tkané brokáty jsou tuhé a nesplývavé, proto dobře drží tvar. Brokát se šije velmi dobře, ale silně se třepí. Pokud jej vyperete, mírně změkne, avšak zároveň zkrepovatí a ztratí lesk. Doporučujeme proto velmi šetrné zacházení a raději chemické čištění, zejména u brokátů s hedvábným podílem.
Potřebujete-li poradit s výběrem nebo chcete-li poslat pár vzorků, kontaktujte nás!
Nevyhovují Vám nabízené vzory? Navrhněte si vlastní! Minimální odběr od 50 m, více informací ZDE.

Brokát ornamenty, světle modrý KAZY

Kód zboží: 102-01-0283

Hustě tkaný a pevný brokát vytváří krásný materiál s lesklým nádechem a pečlivě vytkaným vzorem. Tento brokát je velmi věrnou imitací hedvábí a nabídne Vám pocit luxusu za nižší cenu.

Brokát drží dobře tvar. Navíc polyester s viskózou jsou odolnější na namáhání a oděr než hedvábí (vhodnější na kabelky, potahy na židle ap.). Vhodné pro saka, sukně, přiléhavé šaty a živůtky, korzety, kabelky a jiné doplňky. Též velmi vhodné pro historické kostýmy.

Více o údržbě | Více o použití

  • Barva : _ 180 - světle modrá
  • Gramáž mm (mómí) je japonská jednotka váhy používaná pro hedvábné látky. 1 mm  = 4,33 g/m2. : ~ 38m/m | 165g/m2
  • Opakování vzoru (Rapport) Velikost motivu, po které se vzor opakuje. Měří se podél útku (vodorovně) v centimetrech. : 9 cm
  • Šíře : 75 cm ± 5 cm
  • Složení : osnova - polyester / útek - viskóza
  • Typ kazů : zatržené nitky
  • Metrů na skladě: 35.72     Hlídat dostupnost

Sleva! 420,00 Kč / m (-10%) 378,00 Kč / m ( 312,00 Kč / m bez DPH )

cm

Do oblíbených

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategorii