Krep

Hedvábný krep, resp. krepdešín, je luxusní látka s typickým spíše matným povrchem a zrnitou strukturou, která je způsobena použitím ostře kroucených krepových přízí. Krepy jsou měkké a splývavé, snadno se řasí a jsou velmi příjemné na dotek. Díky svým vlastnostem se hodí na vzdušné lehké oděvy, šátky, plédy či spodní prádlo. Navzdory obvykle nízké gramáži jsou krepy velmi odolné na opotřebení a málo se mačkají. Jejich šití je snadné, stříhají se však obtížněji, protože látka má tendenci se v příčném směru vytahovat. Při kontaktu s vodou se látka obvykle ráda sráží. Speciálním luxusním typem krepu je krep marokén, který je několikanásobně těžší než klasický krepdešín, ale tím pádem i extrémně splývavý a velmi elegantní. Potřebujete-li poradit s výběrem nebo chcete-li poslat pár vzorků, kontaktujte nás!

Krepžoržet, vyšší gramáž, černý KAZY

Kód zboží: 101-31-0005

Tato lehká, prodyšná splývavá látka má díky použití kroucených nití zrnitou strukturu a zcela matný vzhled. Nitě jsou u krepžoržetu ještě silněji kroucené než u krepdešínu, proto je krepžoržet ještě matnější a povrch zrnitější.

Světlé barvy mohou stejně jako u krepdešín mírně prosvítat. Hodí se na halenky, šaty a šátky. Pozor, krepové látky se po vyprání ve vlažné/studené vodě srazí v obou směrech zhruba o 5–10 %. Sražení je způsobeno typem látky se silně kroucenou nití. Vlákno samotné se nesráží, pouze se scukne vazba a výsledná látka je mírně elastická. Není-li toto Váš záměr, doporučujeme chemické čištění.

  • Barva : _ 255 - černá
  • Gramáž mm (mómí) je japonská jednotka váhy používaná pro hedvábné látky. 1 mm  = 4,33 g/m2. : ~ 30m/m | 130g/m2 (26-34m/m)
  • Šíře : 114 cm
  • Složení : 100% hedvábí
  • Splývavost : Splývavý
  • Typ kazů : odlišná nit
  • Metrů na skladě: 17.25     Hlídat dostupnost

Sleva! 870,00 Kč / m (-15%) 740,00 Kč / m ( 611,00 Kč / m bez DPH )

cm

Do oblíbených

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategorii